Kontakt – ETC Göteborg

Kundtjänst

Adressändring? Utebliven tidning?
Anmäl här!

Kontakt
kundtjanst@etc.se
08-410 359 00
Telefontider: Mån-fre 9–11 & 13–15

Post
ETC Förlag
Box 4403
102 68 Stockholm

Annons

Jim Berg
Marknadschef
0705-95 27 87
jim.berg@etc.se

Frilans
Skicka artikelförslag till nyhetschef.

Fakturor från frilansar
Märk med namn på vår kontakt, ställ på 30 dagar och skicka till ekonomi@etc.se.
Vårt organisationsnummer är 556814-2185.

Jobba hos oss?
Vi tar emot spontanansökningar på jobb@etc.se. Skicka med ditt CV och ett kort personligt brev.

 

ETC Göteborg

Heurlins plats 1
413 01 Göteborg
goteborg@etc.se

Nyhetstips: 0723-243259

Hanna Strömbom
Chefredaktör
hanna.strombom@etc.se

Christian Egefur
Nyhetschef
christian.egefur@etc.se
0723-243259

Annelie Moran
Nyhetschef
annelie.moran@etc.se
0766-71 29 29

Sanna Arbman Hansing
Reporter
sanna.arbman.hansing@etc.se
0703-837408

Caroline Axelsson
Reporter
caroline.axelsson@etc.se
076-671 30 22

Elina Bratt Lejring
Reporter
elina.bratt@etc.se
076-6712956

Emanuel Videla
Webbredaktör (tjl)